Pár INFORMACÍ o Breaikng Down

27. října 2010 v 21:53 | Monísek Isabell Cullen |  -Novinky (BD)
Jeden z nejvíce oblíbené a populární ságy všech dob, 'Twilight' se blíží ke konci a my si nenecháme ujít podrobnosti o natáčení poslednho dílu, Breaking Dawn. Některé z těchto podrobností byli odhalené jednou z hlavních hereček ve filmu, Kristen. Za udělení nového života smrtelníka Belly Swan ukázalo se, že tento film je "nejtvrdší práce a dlouhá", a že kristen je smutná, že končí.Radikální změna v charakteru (v postavě - Belly Swan) Kristen Stewart.

O adaptaci románu k velké obrazovce, Stewart řekla MTV, která vždy čte scénáře s úzkostí, přemýšlela jsem o tom, k čemu mě budou v Breaking Dawn "nutit". Herečka také tvrdí, že po obdržení scénáře, si celkem udělala nervy, když zjistila, co bude muset dělat před kamerou.

Když se moderátor z MTV ptal se na scénář 'Breaking Dawn', herečka je velmi jasná: "Je to opravdu dobrý, já vím, velmi solidní ... Upřímně řečeno, pro mě to není vzrušující jen proto, že jsem četla scénář a knihu." její přítel, herce, Robert Pattinson dodal, že mají stále těžkou cestu před sebou: "Ještě nejsme na konci. Stále máme před sebou tu těžkou práci kterou jsme měli. " A v tomto filmu se očekává, že změna v charakteru Kristen Stewart, Belly, myslí mv těchto románech, podle knih ... A samozřejmě, dychtivé sexuální scény mezi Bellou a Edwardem.

Více v CČ

Další z herců, kteří nám něco řekli o Breaking Dawn a o jeho natáčení je Kellan Lutz. Herec, který hraje upíra Emmetta Cullena poznamenal E! , že natáčení jako takové začne až "někdy v říjnu" (teď) a natáčení potrvá až do dubna 2011.

Další herci, kteří budou nakonec součástí sdílení posledního dílu 'Twilight', Breaking Dawn který je rozdělen do dvou filmů, všichni mají jedno společné a to stres, kromě těch, kteří budou hrát v BD 2 díle, Maggie Grace, která bude hrát Irinu, Christian Camargo, který bude hrát upíra Eleazara, Mia Maestro je společník Eleazar, Carmen, Carmen; MyAnna Buring bude hrát Tanyu, klan Denali vůdce a Kasey LaBow bude hrát sestru Tanyi, Kate.

Co je také potvrzeno je to, že natáčení filmu nebude ve '3 D ', i když efekt by mohl být zahrnuty do produkce. Budeme muset čekat déle než dva roky než uvidíme dva filmy v plném rozsahu: 'BDawn, Part I "je naplánována na 18.listopad 2011 a" BDawn, část II' na 16 listopadu 2012. 

ZDROJ:
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama