Říjen 2010

Pár INFORMACÍ o Breaikng Down

27. října 2010 v 21:53 | Monísek Isabell Cullen |  -Novinky (BD)
Jeden z nejvíce oblíbené a populární ságy všech dob, 'Twilight' se blíží ke konci a my si nenecháme ujít podrobnosti o natáčení poslednho dílu, Breaking Dawn. Některé z těchto podrobností byli odhalené jednou z hlavních hereček ve filmu, Kristen. Za udělení nového života smrtelníka Belly Swan ukázalo se, že tento film je "nejtvrdší práce a dlouhá", a že kristen je smutná, že končí.Radikální změna v charakteru (v postavě - Belly Swan) Kristen Stewart.

O adaptaci románu k velké obrazovce, Stewart řekla MTV, která vždy čte scénáře s úzkostí, přemýšlela jsem o tom, k čemu mě budou v Breaking Dawn "nutit". Herečka také tvrdí, že po obdržení scénáře, si celkem udělala nervy, když zjistila, co bude muset dělat před kamerou.

Když se moderátor z MTV ptal se na scénář 'Breaking Dawn', herečka je velmi jasná: "Je to opravdu dobrý, já vím, velmi solidní ... Upřímně řečeno, pro mě to není vzrušující jen proto, že jsem četla scénář a knihu." její přítel, herce, Robert Pattinson dodal, že mají stále těžkou cestu před sebou: "Ještě nejsme na konci. Stále máme před sebou tu těžkou práci kterou jsme měli. " A v tomto filmu se očekává, že změna v charakteru Kristen Stewart, Belly, myslí mv těchto románech, podle knih ... A samozřejmě, dychtivé sexuální scény mezi Bellou a Edwardem.

Více v CČ

Že by ostrov Esme...??

27. října 2010 v 21:49 | Monísek Isabell Cullen |  -Novinky (BD)
Bude to ostrov Esme ?


Na Twitteru je objevily všeobecné zprávy, že Rozbřesk by se měl natáčet v  Brazílii. Prezident společnosti jménem " RioFilme's Sérgio Sá Leito" na twitteru oznámil, že  dosud nemají žádné zprávy o natáčení Breaking Dawn na jejich ostrově", který leží částečně u města Rio de Janeiro a jeho okolí.

Film je v režii Billa Condona, který se objevil na filmovém festivalu v Rio minulý týden. Zajisté ve filmu budou Kristen Stewart, Robert Pattinsona Taylor Lautner. Už je mezi nimi napětí z natáčení. Přípravy na líbánky Belly a Edwarda  trvali několik týdnů a jsou už téměř u konce.

Ostrov v Brazílii je místo, které zmínili jako možnost pro ostrov Esme - kde Bella zjistí, že je těhotná. Nejspíš vybrali ostrov, který se nachází 240 km od Rio de Janeira, někteří ho označují jako že se ještě rozléhá na Brazilské Riviéře.
Více v CČ

Dvě nová obsazení herců v BD

27. října 2010 v 21:45 | Monísek Isabell Cullen |  -Novinky (BD)
Objevila se fotka, na které můžeme vidět dva nové herce v " Breaking Dawn "
Eric Odom si zahraje Petra a Valorie Curry si zahraje Charlotte. Ti to dva by měli tvořit pár.

Peter & Charlotte

ZDROJ:

Natáčení Breaking Down

14. října 2010 v 20:59 | Monísek Isabell Cullen |  -Novinky (BD)
Začnete oprašovat vaše trička týmu Edward a Jacob, protože scénáře pro Breaking Dawn jsou hotové a v rukou herců!
Herec Peter Facinelli, který ztvárňuje doktora Carlisle Cullena, neztrácel čas se svým nadšení a hned po dočtení scénáře Breaking Dawn musel říct fanouškům, jak moc se těší až tento projekt začne!

"Zrovna jsem dočetl scénář k Breaking Dawn. Musím říct ... úžasné! Moc se těším." napsal herec na svůj Twitter.

My se také těšíme! Prozatím se nám o nadcházejícím natáčení objevilo několik zpráv, pojďme si ty nejdůležitější zrekapitulovat:

- Ačkoliv byli zvěsti o Breaking Dawn v 3D, Summit Entertainment potvrdil, že tyto zvěsti byly nepravé. Sama za sebe musím říci, že jsem ráda, pořádný film nemusí být jen v 3D.

- Po vyčerpávajícím hledání, spekulacích a drbech o roli dcery Edwarda a Belly, byla role Renesmé nakonec obsazena.Bude to Mackenzie Foy.Speciální efekty má na starosti Jon Bruno, jež se podílel i na efektech k filmu Avatar.

- Další velice podstatnou a úžasnou zprávou je, že film zůstane věrný
knize, což se vyplatilo i v minulém filmu ságy: Eclipse. Mezi scény, jež budou přesně podle knihy můžeme zařadit kupříkladu svatbu, nebo ostrov Esme.

Nalezeno --ZDE--


Breaking Dawn - Obsazení herů !

1. října 2010 v 19:09 | Monísek Isabell Cullen |  -Novinky (BD)
Nýní známe všechny herce kteří budou hrát upíry z kmenu Denali. Že Maggie Grace bude hrát Irinu to už víme. Ted tady máme herce kteří si zahrají v BD další členy klanu. Všechny 4 najdete v celém článku. Doplnuju tak článek Katie o trochu nové informace a taky stručný popis upírů.

V CELÉM ČLÁNKU INFA+FOTKY